loading

Promocja – Klimatyzacja

  • Home
  • Promocja – Klimatyzacja

Warunki Promocji „Klimatyzacja za Darmo z Montażem”

Promocja, obowiązująca od 01.02.2024 r. do odwołania, została stworzona z myślą o nagradzaniu naszych stałych klientów za lojalność poprzez oferowanie atrakcyjnych zniżek za korzystanie z naszych usług lub polecenie naszej firmy. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące wysokości rabatów oraz usług, które uprawniają do ich uzyskania.

1. Usługi Kwalifikujące do Rabatu: Promocja obejmuje okres od 01.02.2024 r. do momentu jej odwołania. Aby skorzystać z promocji, klient musi w tym czasie podpisać umowę na jedną z poniższych usług:

  • Montaż Pompy Ciepła: Rabat w wysokości 600 zł netto od ustalonej ceny montażu klimatyzacji.
  • Montaż Instalacji Fotowoltaicznej: Rabat w wysokości 600 zł netto od ustalonej ceny montażu klimatyzacji.

2. Specjalna Promocja „Stałego Klienta”: W przypadku skorzystania w okresie trwania promocji z dwóch usług wymienionych powyżej, oferujemy specjalną promocję dla „Stałego Klienta”. Klient ma możliwość zamontowania klimatyzacji (modele: Rotenso Roni 2,6kW / MDV Aroma 2,6kW / AUX Q-SMART PLUS 2,7kW / AUX Freedom PLUS 2,65kW – losowo/zależnie od dostępności) za 1 zł w opcji tzw. „Prostego” montażu (przez ścianę, bez dodatkowych utrudnień i elementów). W przypadku wyboru innej jednostki, naliczamy rabat w wysokości analogicznej do do wymienionych powyżej urządzeń od ceny wyjściowej, a różnicę w cenie ponosi klient.

3. Warunki Skorzystania z Promocji: Rabat w każdej z form może zostać przyznany po zrealizowaniu i opłaceniu pełnej wartości umowy, która uprawnia do rabatu.

4. Rabaty poprzez Program Poleceń: Program poleceń umożliwia również zdobycie rabatów według poniższych zasad:

  • Polecenie klienta na Pompę Ciepła: Rabat w wysokości 400 zł netto od ustalonej ceny montażu klimatyzacji.
  • Polecenie klienta na Instalację Fotowoltaiczną: Rabat w wysokości 400 zł netto od ustalonej ceny montażu klimatyzacji.
  • Polecenie klienta na Magazyn Energii: Rabat w wysokości 100 zł netto od ustalonej ceny montażu klimatyzacji.
  • Polecenie klienta na Klimatyzację: Rabat w wysokości 100 zł netto od ustalonej ceny montażu klimatyzacji.

5. Warunki Udzielenia Rabatu za Polecenie: Osoba „A”, polecająca naszą firmę osobie „B”, będzie uprawniona do rabatu po zrealizowaniu przedmiotu umowy oraz po pełnej płatności ze strony osoby „B”. Osoba „A” rezygnuje w pełni z innych form wynagrodzenia za polecenie.

Zachęcamy do skorzystania z naszej promocji i dziękujemy za zaufanie!