loading

Pompy ciepła Opole

  • Home
  • Pompy ciepła Opole

Pompa ciepła to urządzenie, które pozwala na generowanie energii cieplnej w przyjazny dla środowiska sposób, który idzie w parze z oszczędnością. Jeśli szukasz specjalistów od montażu i instalacji pomp ciepła na terenie Opola oraz okolic, trafiłeś pod dobry adres. To właśnie do Ciebie skierowana jest nasza oferta najbardziej ekologicznego ogrzewania w Opolu, a także całym województwie opolskim. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą i spytasz o ofertę – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pompy ciepła czołowych producentów – Opole

Oferujemy usługi w zakresie instalacji i montażu pomp ciepła na terenie Opola oraz całego województwa opolskiego. Energia, którą pobiera pompa cieplna, pochodzi ze źródeł odnawialnych. W zależności od modelu i typu urządzenia tym źródłem będzie powietrze, woda lub grunt. Firma Energius z Opola dysponuje sprzętem czołowych producentów pomp ciepła, m.in. Hitachi, York, Kaisai, Gree, Auratsu, LG oraz wielu innych. Służymy również fachową pomocą w przypadku starań o dofinansowaniu w ramach programów priorytetowych: Moje Ciepło, Czyste Powietrze, Mój Prąd lub uldze termomodernizacyjnej!

Na terenie Opola oraz okolic nasza firma zajmuje się instalacją i budową pomp cieplnych, których działanie jest niemal całkowicie bezobsługowe. Nasze pompy są ciche, korzystają z czystej energii, a przede wszystkim pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz podgrzewanie ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła Opole – zaufaj profesjonalistom


Jeżeli myślisz o instalacji pompy ciepła w domu czy lokalu użytkowym w Opolu lub na terenie województwa opolskiego, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Sprzęt, który oferuje nasza firma, to nie tylko gwarancja ciepła w chłodne wieczory, ale również przyjemnego chłodu latem. Montaż pompy ciepła w województwie opolskim to nowoczesne rozwiązanie dla warunków domowych i komercyjnych.

W celu chęci poznania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu.