loading

Pompy ciepła Opole

  • Home
  • Pompy ciepła Opole

Pompa ciepła to urządzenie pozwalające na generowanie energii cieplnej w ekologiczny sposób, który idzie w parze z oszczędnością. Wykorzystuje się ją zarówno przy nowo budowanych budynkach, jak i starszych, poddawanych docieplaniu. Zadaniem pompy ciepła jest wydajne przenoszenie pobranego ciepła z punktu A (np. powietrza) do punktu B (Twojego domu bądź mieszkania). Instalacja pompy ciepła posłuży Ci jednak nie tylko jako środek ogrzewania, gdyż urządzenia te mogą również chłodzić latem, co daje im wszechstronność. Niektóre modele dostarczają także ciepłą wodę użytkową. Pompy ciepła nie należą też do trudnych w obsłudze i używaniu, więc korzystanie z nich nie sprawi Ci problemu. Jeśli szukasz specjalistów od montażu i instalacji pomp ciepła na terenie Opola oraz okolic, trafiłeś pod dobry adres. To właśnie do Ciebie skierowana jest nasza oferta najbardziej ekologicznego ogrzewania w Opolu, a także całym województwie opolskim. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą i spytasz o ofertę – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pompy ciepła czołowych producentów – Opole

Montaż pomp ciepła to odpowiedzialne zadanie, którego wykonywaniem powinni zajmować się tylko profesjonaliści. Oferujemy rzetelne usługi w zakresie projektowania instalacji i montażu pomp ciepła na terenie Opola oraz całego województwa opolskiego. Firma Energius z Opola dysponuje sprzętem czołowych producentów pomp ciepła, m.in. Hitachi, York, Kaisai, Gree, Auratsu, LG oraz wielu innych. Służymy również fachową pomocą w przypadku starań o dofinansowanie w ramach programów priorytetowych: Moje Ciepło, Czyste Powietrze, Mój Prąd lub uldze termomodernizacyjnej!

Na terenie Opola oraz okolic nasza firma zajmuje się instalacją i budową pomp cieplnych, których działanie jest niemal całkowicie bezobsługowe. Nasze pompy są ciche, korzystają z czystej energii, a przede wszystkim pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz podgrzewanie ciepłej wody użytkowej.

Dlaczego pompa ciepła? Ekologiczne rozwiązanie!

Decydując się na instalację pompy ciepła, wybierasz ogrzewanie w pełni ekologiczne, nienarażające środowiska na emitowanie zanieczyszczeń. Jest to przyjazna naturze alternatywa dla zwykle używanych metod ogrzewania budynków. Jak to możliwe? Energia, którą pobiera pompa cieplna, pochodzi ze źródeł odnawialnych. W zależności od modelu i typu urządzenia tym źródłem będzie powietrze, woda lub grunt. Pompy ciepła nie wytwarzają popiołu ani dymu. Ich działanie jest w pełni energooszczędne, przetwarzają więc energię na ogrzewanie pomieszczenia czy podgrzanie wody w sposób w pełni ekologiczny. Jest to nie tylko inwestycja korzystna dla Ciebie, ale także dla planety!

Pompy ciepła Opole – zaufaj profesjonalistom


 

Jeżeli myślisz o instalacji pompy ciepła w domu czy lokalu użytkowym w Opolu lub na terenie województwa opolskiego, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Sprzęt, który oferuje nasza firma, to nie tylko gwarancja ciepła w chłodne wieczory, ale również przyjemnego chłodu latem. Montaż pompy ciepła w województwie opolskim to nowoczesne rozwiązanie dla warunków domowych i komercyjnych.

W celu chęci poznania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu.