loading

OZE Gogolin

Pragniesz zaoszczędzić pieniądze wydawane na cykliczne rachunki związane z energią elektryczną lub ogrzewaniem? Mamy świadomość, że przy korzystaniu z tradycyjnych metod mogą być one naprawdę wysokie. Jest jednak na to świetne rozwiązanie – z Energius masz szansę znacząco obniżyć swoje miesięczne koszty, a wszystko to dzięki mocy OZE. Gogolin jest jedną z miejscowości woj. opolskiego, w której świadczymy usługi związane z odnawialnymi źródłami energii i to na szeroką skalę. Jeśli interesuje Cię fotowoltaika na dachu lub gruncie, wydajne pompy ciepła ogrzewające budynek, a nawet wodę użytkową bądź chcesz cieszyć się odpowiednią temperaturą w pomieszczeniach niezależnie od pory roku za pomocą systemów klimatyzacji, to znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Energius jak nikt zna się na OZE – pomożemy Ci na każdym etapie realizacji zlecenia, dlatego możesz nam zaufać. Oto szczegóły naszych działań.

OZE Gogolin. Sprawdź, co możesz zyskać

  1. Fotowoltaika przyszłością energetyki – odnawialne źródła energii, w tym niesamowicie popularne systemy paneli fotowoltaicznych, są innowacyjnym rozwiązaniem w zakresie produkcji prądu zarówno na małą, jak i masową skalę. Niezależnie od tego, czy chcesz wytworzyć energię elektryczną na użytek własny, czy też może zarządzać nią w rozbudowanym przedsiębiorstwie – pomożemy Ci przejść przez cały proces tego przedsięwzięcia. Stawiamy na topowe marki produkujące panele PV, dobieramy odpowiednie systemy, a także wyznaczamy miejsca, w których następuje montaż poszczególnych jednostek.
  2. Pompy ciepła jako wydajny system grzewczy – jeśli zależy Ci na sprawnym, szybkim, a przy tym niskoemisyjnym ogrzewaniu domu lub mieszkania, to odnawialne źródło energii, jakim jest pompa ciepła, będzie rewelacyjnym posunięciem. Za pomocą pompy ciepła możliwe będzie także korzystanie z ciepłej wody użytkowej – wówczas konieczne jest wyposażenie się w odpowiednie urządzenie. Pomożemy Ci określić, która opcja będzie najbardziej odpowiadać Twoim potrzebom, dlatego zdaj się na pomoc naszych doradców, aby mieć pewność, że przeznaczone na system ogrzewania pieniądze na pewno nie zostaną zmarnowane.
  3. Klimatyzacja o każdej porze roku – chcesz cieszyć się przyjemnym chłodem w trakcie upalnych dni? A może przeciwnie, potrzebujesz dogrzać pomieszczenie w wyjątkowych sytuacjach? W każdym z tych przypadków najlepszym rozwiązaniem okaże się system klimatyzacji, który również zalicza się do odnawialnych źródeł energii. Gogolin to miasto, gdzie zamontowaliśmy już wiele jednostek klimatyzacyjnych, dlatego jeśli i Tobie zależy na komforcie termicznym w domu/mieszkaniu w tym rejonie, to kontakt z nami powinien być pierwszorzędną czynnością po wprowadzeniu się!

Skontaktuj się!


Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą wyspecjalizowaną kadrą. W Energius to Ty i Twoje potrzeby jesteście najważniejsi – zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, ponieważ to oni są wieloletnimi użytkownikami zainstalowanych przez nas systemów.

Nie pozostawimy Cię jednak samego nawet po finalnym montażu, ponieważ zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie techniczne. Zgłoś się do nas mailowo bądź telefonicznie, by ustalić wszelkie szczegóły!