loading

OZE Opolskie

Nasza planeta codziennie cierpi z powodu zwiększającego się śladu węglowego. Zmiana zaczyna się w każdym z nas, również i w Tobie. Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz wprowadzić ekologię do swojego życia? Chcesz na co dzień korzystać z mocy, jaką dają odnawialne źródła energii? Opole i okolice – tu działamy, dlatego koniecznie musisz zainteresować się naszą ofertą. Od wielu lat zajmujemy się tematem OZE, realizując usługi w woj. opolskim. W obecnych czasach czerpanie korzyści płynących głównie z energii słonecznej ma ogromne znaczenie – nie tylko ekologiczne, ale także finansowe. Uniezależnij się od zewnętrznych dostawców, by być swoim własnym producentem ciepła i energii elektrycznej. Z nami masz szansę na lepsze jutro. Gotowy? Sprawdź, co zyskasz, stawiając na odnawialne źródła energii!

Odnawialne źródła energii – woj. opolskie. Co oferujemy?

  • Fotowoltaika – zajmujemy się doradztwem w zakresie paneli fotowoltaicznych oraz ich profesjonalnym montażem na budynkach bądź gruntach (w zależności od specyfikacji terenu). Wspólnie przejdziemy przez proces uzyskania stosownych dofinansowań, abyś mógł w jak najkrótszym czasie, a zarazem przy jak najmniejszych nakładach finansowych, cieszyć się z energii pobieranej ze słońca.
  • Pompy ciepła – jeśli chcesz cieszyć się ogrzewaniem niezależnie od pory roku, nie martwiąc się jednocześnie o opał, to skorzystanie z odnawialnych źródeł energii, do których należą pompy ciepła, stanowi najlepsze rozwiązanie. Postaw na ekologiczną, a także ekonomiczną opcję w zakresie termoregulacji budynku. Jeśli zdecydujesz się dodatkowo na urządzenie umożliwiające podgrzewanie ciepłej wody użytkowej, uzyskasz wydajny system cieplny w każdym wymiarze!
  • Klimatyzacja – zadbaj o wysoki komfort cieplny o każdej porze roku. Doskwierają Ci upały, a może chcesz dogrzać pomieszczenie w krótkim czasie? Dzięki urządzeniom odpowiedzialnym za klimatyzację możesz cieszyć się odpowiednimi warunkami w domu/mieszkaniu, dopasowanymi w 100% do Twoich potrzeb! Podpowiemy, jaki sprzęt wybrać, by jak najefektywniej spełniał on swoje funkcje.

Korzystny wpływ odnawialnych źródeł energii na środowisko – w jaki sposób?

OZE generują niewielką ilość gazów cieplarnianych i zanieczyszczeń do powietrza. Korzystając z takich źródeł energii, wytwarzasz mniejszy ślad węglowy. Zanieczyszczenia, jakie wynikają z emisji gazów cieplarnianych, mogą powodować choroby płuc i serca, zatem decydując się na odnawialne źródła energii, przyczyniasz się też do poprawy ogólnego stanu zdrowia społeczeństwa. Wszyscy jesteśmy mieszkańcami Ziemi, a problem zatrucia środowiska może dotyczyć nie tylko Ciebie, ale i Twoich bliskich. Wybór OZE to dobry krok w stronę ekologii.

Postaw na OZE z Energius! Województwo opolskie i nie tylko


Nowoczesne technologie wykorzystywane w budownictwie to obecnie standard. Jesteś w trakcie budowy domu? A może przeprowadzasz modernizację budynku pod kątem energetycznym oraz cieplnym? W każdym przypadku powinieneś rozważyć zaimplementowanie rozwiązań korzystnych dla środowiska, a także dla domowego budżetu. Jako specjaliści w dziedzinie OZE, tj. odnawialnych źródeł energii, w Opolu oraz okolicach, jesteśmy w stanie podpowiedzieć, które opcje będą najlepsze w Twoim przypadku. W swojej pracy stawiamy na pełen profesjonalizm, co przekłada się na zadowolenie klientów.

Zajmujemy się montażem urządzeń OZE pochodzących od renomowanych producentów w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła czy klimatyzacji. Stawiając na nasze doświadczenie, zapewniasz sobie kompleksową realizację wszystkich usług oraz pomoc na każdym etapie prac – od podjęcia decyzji dot. wyboru sprzętu, poprzez proces związany z formalnościami, aż po finalny montaż i obsługę powykonawczą. Skontaktuj się z nami, by ustalić wszystkie szczegóły dotyczące korzystania z odnawialnych źródeł energii na terenie Opola oraz pobliskich miejscowości w woj. opolskim.

Poznaj naszą ofertę dla miejscowości: