loading

O nas

Dlaczego warto

Wybrać nas? 8 Lat Doświadczenia

Posiadamy doświadczenie w dziedzinie wykonywania instalacji elektrycznych, instalacji przemysłowych, fotowoltaiki, pomp ciepła, hydrauliki oraz klimatyzacji.

Naszą wizja jest stawianie na wieloletnie zadowolenie klienta. Chcemy, aby nasz klient był zadowolony z wydanych przez siebie pieniędzy i nie żałował swojej decyzji.

image

Nasza Misja

Zdajemy sobie sprawę z kosztów inwestycji w instalację fotowoltaiczną, dlatego przykładamy wszelkich starań, aby klient otrzymał najwyższą jakość w najkorzystniejszej cenie. To właśnie doświadczenie wyniesione głównie z przemysłu nauczyło nas dostarczać najwyższej jakości usługi, a przecież instalacja fotowoltaiczna powinna być przewidziana do długoletniego i bezobsługowego działania.

Chcielibyśmy, aby każdy klient mógł cieszyć się darmowym prądem bez zbędnych problemów i marnowania pieniędzy. Niestety coraz częściej widzimy błędy w sztuce, niepoprawnie dobrane zabezpieczenia, niestosowanie się do wytycznych, brak odpowiednich pomiarów ustalających możliwość i zasadność montażu instalacji u klienta, co skutkuje zniszczeniem falowników, niewypłaceniem pieniędzy z polisy ubezpieczeniowej oraz niepoprawną i nieoptymalną pracą całego systemu, a rachunki, zamiast spadać, zostają na tym samym lub nawet wyższym poziomie.

Dlatego kierujemy się hasłem „NIE ILOŚĆ, A JAKOŚĆ”. Warto niestety również pamiętać, że: „Kupując najtaniej płacisz dwa razy”. Odpowiednio dobrana i zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna OPŁACA SIĘ ZAWSZE!

image
image
image