loading

Fotowoltaika Opole

  • Home
  • Fotowoltaika Opole

Jeśli jesteś mieszkańcem Opola lub miejscowości w województwie opolskim i poszukujesz najlepszej firmy fotowoltaicznej dla domu, firmy lub gospodarstwa rolnego, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Zaufaj profesjonalistom z firmy Energius, zapewniając sobie niezależność od podwyżek cen prądu. Postaw na ekologię i nowoczesność, wybierając fotowoltaikę do swojego domu lub firmy. Jesteś rolnikiem? Nasza fotowoltaika to idealne rozwiązanie dla gospodarstwa w Opolu, Strzelcach Opolskich i całym województwie opolskim.

Fotowoltaika na dach i nie tylko – Opole

Oferujemy montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu lub gruncie w całym województwie opolskim. Inwestując w panele fotowoltaiczne, zyskujesz gwarancję, że wzrost cen prądu nie będzie dla Ciebie zagrożeniem. Poprawny dobór urządzeń pozwala na czerpanie jak największych korzyści z energii słonecznej przetwarzanej dzięki fotowoltaice na energię elektryczną. Panele PV i solarne będą też źródłem dodatkowego zysku przy sprzedaży nadwyżki energii do sieci zewnętrznej – zapraszamy mieszkańców Opola do przejrzenia oferty.

Nasze instalacje fotowoltaiczne na terenie Opola idealnie sprawdzą się dla:

  • gospodarstw domowych,
  • firm,
  • rolników i ich gospodarstw
  • ogrzewania domów i obiektów użytkowych.

Na każdym etapie konsultacji nasza firma zapewni pomoc w zakresie udogodnień PPOŻ, oraz dofinansowań w programach priorytetowych m.in. Mój Prąd, Moje Ciepło i Czyste Powietrze, a także wsparcie w uzyskaniu dodatkowych dotacji. Montaż i instalacja paneli fotowoltaicznych przez doświadczonych specjalistów na terenie Opola to nowoczesna, ekologiczna inwestycja, która zwróci się w nie dłużej niż 7 lat. Jeśli jesteś właścicielem firmy, tym bardziej warto zainteresować się panelami słonecznymi w Opolu – okres zwrotu inwestycji jest o wiele szybszy w przypadku większych, komercyjnych fotowoltaicznych instalacji modułowych.

Firma Energius instaluje panele słoneczne zarówno na dachu, jak i gruncie. Najważniejszym aspektem przy doborze mocy instalacji fotowoltaicznej jest określenie, ile prądu zużywamy w domu ciągu roku. Od tego parametru będzie zależeć wielkość instalacji fotowoltaicznej i bezpośrednio okres zwrotu naszej inwestycji.

Instalacje fotowoltaiczne Opole


W naszej firmie w Opolu ogromną wagę przykładamy do wyglądu oraz stanu ogniw fotowoltaicznych, półprzewodników, które przetwarzają energię z promieni słonecznych w czysty prąd elektryczny.

Z naszą firmą masz gwarancję, że każdy element jest wykonany i zainstalowany zgodnie z zachowaniem środków bezpieczeństwa dla trwałości oraz wysokiej jakości instalacji. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty.