loading

Fotowoltaika Opole

  • Home
  • Fotowoltaika Opole

Jeśli jesteś mieszkańcem Opola lub miejscowości w województwie opolskim i poszukujesz najlepszej firmy fotowoltaicznej dla domu, firmy lub gospodarstwa rolnego, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Instalacja fotowoltaiki to nasza specjalność. Dbamy o to, by wszystkie panele słoneczne zamontowane były z taką samą starannością. Zaufaj profesjonalistom z firmy Energius, zapewniając sobie niezależność od podwyżek cen prądu. Postaw na ekologię i nowoczesność, wybierając fotowoltaikę do swojego domu lub firmy. Jesteś rolnikiem? Nasza fotowoltaika to idealne rozwiązanie dla gospodarstwa w Opolu, Strzelcach Opolskich i całym województwie opolskim.

fotowoltaika opole

Fotowoltaika na dach i nie tylko – Opole, Strzelce Opolskie

Nasza firma fotowoltaiczna od lat pomaga w ekologicznej dostawie prądu. Oferujemy montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu lub gruncie w całym województwie opolskim. Inwestując w panele fotowoltaiczne, zyskujesz gwarancję, że wzrost cen prądu nie będzie dla Ciebie zagrożeniem. Fotowoltaika na dach może zostać także zastosowana przy powierzchniach o niestandardowych kształtach i krzywiznach – wówczas wykorzystuje się dachówki fotowoltaiczne. W przypadku zwykłego dachu lub instalacji na gruncie używane są moduły fotowoltaiczne w ilości zależnej od Twojego zapotrzebowania na energię. Poprawny dobór paneli solarnych pozwala na czerpanie jak największych korzyści z energii słonecznej przetwarzanej dzięki fotowoltaice na energię elektryczną. Panele PV i solarne będą też źródłem dodatkowego zysku przy sprzedaży nadwyżki energii do sieci zewnętrznej – zapraszamy mieszkańców Opola oraz okolic do przejrzenia oferty.

Nasze instalacje fotowoltaiczne na terenie Opola idealnie sprawdzą się dla:

  • gospodarstw domowych,
  • firm,
  • rolników i ich gospodarstw
  • ogrzewania domów i obiektów użytkowych.

Na każdym etapie konsultacji nasza firma zapewni pomoc w zakresie udogodnień PPOŻ oraz dofinansowań w programach priorytetowych m.in. Mój Prąd, Moje Ciepło i Czyste Powietrze, a także wsparcie w uzyskaniu dodatkowych dotacji. Montaż oraz projektowanie paneli fotowoltaicznych przez doświadczonych specjalistów na terenie Opola to nowoczesna, ekologiczna inwestycja, która zwróci się w nie dłużej niż 7 lat. Jeśli jesteś właścicielem firmy, tym bardziej warto zainteresować się panelami słonecznymi w Opolu – okres zwrotu inwestycji jest o wiele szybszy w przypadku większych, komercyjnych fotowoltaicznych instalacji modułowych.

Firma Energius instaluje panele słoneczne zarówno na dachu, jak i gruncie. Najważniejszym aspektem przy doborze mocy instalacji fotowoltaicznej jest określenie, ile prądu zużywamy w domu ciągu roku. Od tego parametru będzie zależeć wielkość instalacji fotowoltaicznej i bezpośrednio okres zwrotu naszej inwestycji.

Fotowoltaika Dla Firm – Instalacja i Montaż w Województwie Opolskim

Fotowoltaika to wkład w przyszłość firmy. Decydując się na panele generujące prąd bądź solary ogrzewające wodę użytkową, zapewniasz sobie inwestycję, która pomoże Ci zmniejszyć ponoszone wydatki. Wybierając montaż fotowoltaiki, uniezależniasz się od dostawców energii elektrycznej, co jest szczególnie ważne dzisiaj, kiedy ceny prądu wciąż rosną. Firmy stawiające na panele fotowoltaiczne są również korzystniej odbierane przez potencjalnych klientów – prezentują się jako te idące z duchem czasu i dbające o środowisko. Fotowoltaika dla firm opłaca się także z uwagi na możliwość dodatkowego zarobku – nadmiar wyprodukowanej energii możesz sprzedać do sieci energetycznej. Wybór paneli PV to decyzja na skuteczne i ekologiczne źródło prądu dla Twojej firmy.

Instalacja Fotowoltaiczna Dla Rolnika – Opole

Jako właściciel gospodarstwa rolnego na pewno dobrze wiesz, jak duże potrafi być Twoje zużycie energii. Energochłonne maszyny wykorzystywane do codziennej pracy mają ogromne zapotrzebowanie na zasilanie, przez co wciąż rosnące ceny prądu mogą być dla Ciebie wyzwaniem. Mimo że instalacje fotowoltaiczne początkowo są sporym wydatkiem, jest to zdecydowanie opłacalne rozwiązanie. Nic dziwnego, że zyskują na popularności. Fotowoltaika dla rolnika to przede wszystkim gwarancja niezależności od dostawców energii elektrycznej. Moduł fotowoltaiczny wytwarza energię przez cały rok – energia wykorzystywana jest na bieżąco, jednak jej nadwyżki są magazynowane przez sieć energetyczną. Jeśli instalacja nie wytworzy odpowiedniej ilości prądu, wyprodukowana wcześniej nadwyżka wróci do Ciebie, co jest szczególnie przydatne podczas zimy i jesieni, kiedy panel fotowoltaiczny nie ma tak dużego dostępu do słońca jak w pozostałych porach roku. Dodatkowo masz możliwość odliczenia 25% kwoty inwestycji w panele lub solary wodne od podatku rolnego. Mogą Ci także przysługiwać dotacje, w których otrzymaniu chętnie pomożemy. Montaż paneli fotowoltaicznych dla rolnika jest trafnym sposobem na ekologiczne i opłacalne pozyskiwanie prądu. Działamy na terenie województwa opolskiego – sprawdź nas.

Fotowoltaika – Źródło Prądu Dla Twojego Domu

Instalacje fotowoltaiczne zyskują coraz większą popularność jako metoda dostarczania energii dla domu. Nic w tym dziwnego, skoro pozwalają na duże oszczędności. Przy poprawnie dobranej ilości paneli PV ponosisz jedynie stałe koszty. Fotowoltaika dla domu stanowi nowoczesny i ekonomiczny sposób na pozyskiwanie prądu, który możesz połączyć z ogrzewaniem za pomocą solarów. Dla gospodarstw domowych fotowoltaika to nie tylko brak zmartwień o rosnące ceny prądu, lecz także potencjalny zysk w wyniku sprzedawania nadmiaru energii do sieci energetycznej. W jaki jednak sposób prąd z fotowoltaiki może zostać użyty do ogrzewania domu? Odpowiedzią są pompy ciepła, które nie tylko zapewnią Ci komfort termiczny zimą, ale także chłód latem.

Energius w Opolu – Najwyższa Jakość Fotowoltaiki


 

W naszej firmie w Opolu ogromną wagę przykładamy do wyglądu oraz stanu ogniw fotowoltaicznych, półprzewodników, które przetwarzają energię z promieni słonecznych w czysty prąd elektryczny. Ogniwa fotowoltaiczne to najmniejszy element paneli słonecznych (nazywanych błędnie solarnymi), stanowią jednak podstawę ich działania. Dlatego dbamy o najwyższą jakość każdego ogniwa znajdującego się w naszych modułach.

Z naszą firmą masz gwarancję, że każdy element jest wykonany i zainstalowany zgodnie z zachowaniem środków bezpieczeństwa dla trwałości oraz wysokiej jakości instalacji. Oferujemy Ci panele najlepszej klasy, byś mógł wytwarzać prąd w nieinwazyjny dla środowiska, a także opłacalny sposób. Działamy na terenie województwa opolskiego, m.in. w Strzelcach Opolskich. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty.