loading

Fotowoltaika Kluczbork

  • Home
  • Fotowoltaika Kluczbork

Co roku liczba instalacji fotowoltaicznych zamontowanych na dachach polskich domów jest coraz większa. Oferta firmy fotowoltaicznej Energius skierowana jest do mieszkańców Kluczborka i najbliższych okolic w województwie opolskim. Świadczone przez nas usługi to inwestycja w przyszłość Twojego domu i gospodarstwa. Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty oraz do kontaktu.

Fotowoltaika Kluczbork Energius Opole

Firma fotowoltaiczna Kluczbork – tylko Energius

Nasza oferta fotowoltaiki dla domu i firmy z Kluczborka pozwoli Ci zmniejszyć rachunki za prąd – dzięki instalacji modułów fotowoltaicznych na swoim dachu lub gruncie uniezależnisz się od rosnących cen energii i zaczniesz wytwarzać prąd na własny użytek. Nasze usługi świadczymy w Kluczborku oraz innych miejscowościach w województwie opolskim. Oferujemy montaż fotowoltaiki w oparciu o inwertery i panele fotowoltaiczne popularnych, a także sprawdzonych marek. Instalujemy panele standardowe, Glass-Glass, Bifacial oraz Full Black, a nasza wykwalifikowana kadra konsultantów z Kluczborka z przyjemnością doradzi, które z nich powinieneś wybrać. Panele PV i solarne będą też źródłem dodatkowego zysku przy sprzedaży nadwyżki energii do sieci zewnętrznej – zapraszamy do przejrzenia oferty mieszkańców Kluczborka.

Nasze instalacje fotowoltaiczne na terenie Kluczborka idealnie sprawdzą się dla:

  • gospodarstw domowych,
  • firm,
  • rolników i ich gospodarstw
  • ogrzewania domów i obiektów użytkowych.

Zapewniamy również pełną obsługę w zakresie uzgodnień PPOŻ, zgłoszenia do Tauronu, dofinansowania w programie Mój Prąd oraz wsparcia w uzyskaniu innych dotacji. W obliczu rosnących cen prądu montaż paneli fotowoltaicznych przez doświadczonych specjalistów na terenie Kluczborka jest w dalszym ciągu opłacalną inwestycją, która w większości zwraca się nie dłużej niż 7 lat. Okres zwrotu inwestycji w panele słoneczne w Kluczborku jeszcze szybszy w przypadku instalacji większych oraz instalacji komercyjnych w firmach, biurach i przedsiębiorstwach.

Instalacje fotowoltaiczne Kluczbork


Oferujemy montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach oraz gruncie. Moc zainstalowanej instalacji fotowoltaicznej zależna jest od zapotrzebowania energetycznego, jakie jest generowane przez urządzenia i użytkowników.

W naszej firmie w Kluczborku ogromną wagę przykładamy do wyglądu oraz stanu ogniw fotowoltaicznych, które wykorzystywane są jako główne elementy budowy paneli słonecznych. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje zadowolenie klientów przez długie lata – przekonaj się i spytaj o ofertę.