loading

Fotowoltaika

Dlaczego warto zainwestować w instalację fotowoltaiczną?

Fotowoltaika

Inwestycja w instalację fotowoltaiczną dla firm i gospodarstw domowych jest prostym sposobem na uzyskanie niezależności energetycznej dzięki promieniom słońca. Montaż paneli fotowoltaicznych to inwestycja, która pozwala zminimalizować opłatę za prąd w domu czy firmie. Zgodnie z obecnymi przepisami dotyczącymi ustawy o odnawialnych źródłach energiizyskujesz również możliwość odsprzedania nadwyżki wyprodukowanej energii.
industry image
 
Nasza firma zapewnia kompleksową usługę doboru i montażu instalacji fotowoltaicznych zgodnie z aktualnymi przepisami budowlanymi i przeciwpożarowymi.
Decydując się na wybór Naszej firmy zyskujesz pewność, że dobór i montaż zostanie przeprowadzony profesjonalnie i terminowo. Dbając o jakość naszych instalacji wykorzystujemy jedynie urządzenia oraz elementy znanych i czołowych marek.

Jak działa fotowoltaika?

Produkcja energii elektrycznej w panelu słonecznym zachodzi dzięki zjawisku fotowoltaicznym, opierającym się na przekształceniu promieni słonecznych w prąd stały, następnie wygenerowany ładunek stały jest przekształcany w falowniku na prąd zmienny, który zasila urządzenie elektryczne wpięte do sieci.

industry image